Okładziny ścienne

Tworząc nowe placówki użyteczności publicznej, zakłady produkcyjne czy firmy bardzo ważne jest odpowiednie dobranie poszczególnych elementów wyposażenia - w tym pokryć podłogowych. Nasza firma już od wielu lat doradza i dostarcza niezwykle trwałe rozwiązania, które będą nie tylko odporne na zniszczenie, ale także przez długi czas będą wyglądać estetycznie.

Wykładziny PVC znajdują zastosowanie nie tylko na podłodze, ale również i jako okładziny ścienne. To ciekawa alternatywa dla płytek ceramicznych. Oprócz estetycznego wyglądu stanowią także ochronę przed uderzeniami, wstrząsami, zarysowaniami i plamami, a także pozwalają obniżyć koszty remontów i konserwacji, zmniejszając uszkodzenia.

Okładziny są wysoce trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości, wodoodporne i aseptyczne. Doskonale sprawdzą się w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym i w obiektach użyteczności publicznej. Szczególne zastosowanie znajdują w pomieszczeniach mokrych i tych, które wymagają zachowania szczególnej higieny – placówki służby zdrowia, laboratoria, apteki, hotele, sanatoria, pomieszczenia przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego.

0.00 
0.00 
0.00