Firma Handlowo-Usługowa

PRESTO

O nas

Profesjonalny montaż wykładzin wymaga nie tylko rozległej wiedzy technicznej i doświadczenia, ale również znajomości rynku, najnowszych rozwiązań technicznych oraz solidnych, sprawdzonych materiałów, które zapewnią estetyczny, zadowalający rezultat prac.

Nasza firma dostarcza Państwu kompleksową ofertę w zakresie doradztwa, dystrybucji oraz kompleksowego montażu wykładzin wszystkich typów. Posiadamy niemal 20-letnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów. Dysponując szeroką wiedzą, nowoczesnym wyposażeniem i wyczuciem estetyki, wykonujemy również projekty wykładzin na potrzeby konkretnych pomieszczeń mieszkalnych, firmowych i publicznych.

Team PRESTO tworzą wykfalifikowani specjaliści w dziedzinie posadzkarstwa, posiadający wieloletnie doświadczenie w montażu wykładzin podłogowych, potwierdzone licznymi certyfikatami. Nasze ekipy instalatorów działają na terenie całej Polski.

Istniejąc w branży od 2000 roku, zbudowaliśmy bazę klientów indywidualnych i biznesowych, którym dostarczamy wyselekcjonowane rozwiązania wykładzinowe. Ich estetyka i walory użytkowe sprawdzają się w każdych warunkach.

Współpracując z wiodącymi producentami, dystrybutorami pokryć podłogowych oraz chemii budowlanej jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. Każdy z produktów rekomendowanych przez PRESTO sprawdzono pod kątem eksploatacji i odporności na zużycie.

W dotychczasowej działalności wykonaliśmy wiele ciekawych realizacji, a naszym największym sukcesem jest liczne grono zadowolonych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Team PRESTO

POZNAJ NASZ

TEAM PRESTO

Tomasz Legierski Właściciel F.H.U. PRESTO tomek@presto.info.pl 603236748
Piotr Zgrzebnicki Koordynator techniczno-handlowy piotr@presto.info.pl 601076777
Jacek Pabijanek Koordynator techniczno-handlowy jacek@presto.info.pl 603231911
Konrad Kucharczyk Kierownik magazynu kon.kucharczyk@gmail.com 663007907
Justyna Piekielnik Specjalista ds. administracyjno-biurowych biuro@presto.info.pl 603231946
Magdalena Makuch Specjalista ds. Public Relations magda@presto.info.pl 505008254